yildirim_makina_logo
 
EN |  RU |  e-katalog
 
Şirket Profili
Oem Sertifikaları
Distribütörler
Ödüllerimiz
 
Hakkımızda
 

Yıldırım Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1979 yılından bu yana ağır sanayiye yönelik endüstriyel makine üreticisi olarak sektörde mevcut bulunmaktadır. 18.000 mlik fabrikası ve yüksek teknolojideki üretim tesisleri ile Yıldırım Makina ülkemizin önde gelen üreticilerinden bir tanesidir. Yıldırım Makina Avrupa’nın, Ortadoğu’nun ve Afrika’nın kalbi, İzmir/Türkiye’de CNC kesme makinaları üretmektedir.

2007’nin son çeyreğinde Knuth Werkzeugmachinen GmBH ile yepyeni bir ortaklık kuran sektörün iki devinin üretim tesisleri Izmir/ Türkiye’de bulunmaktadır. Yıldırım Knuth CNC Plazma ve Oksijen Kesme Makinaları, Boru Kesme Makinaları ve Su Jetleri üretmektedir. Yıldırım Makina bu ortaklıktan önce de 7 yıllık tecrübesi ile CNC Plazma ve Oksijen Kesme Makinaları, Boru Kesme Makinaları ve 32 yıllık tecrübesi ile Deri Tabaklama Makinaları üretmekteydi.

Yıldırım Makina dünya çapındaki müşteri ve satıcı portföyü ile global pazarda sağlam bir yere sahiptir. Firma; içlerinde Almanya, Rusya, Hindistan, Suudi Arabistan, Letonya, Venezuela, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Portekiz gibi ülkelerin de bulunduğu 20’den fazla ülkeye ihracatta bulunmaktadır ve dünya üzerinde 2200’den fazla Yıldırım marka makina kullanılmaktadır.

Dünya çapında kabul görmüş kalite belgelerinin yanı sıra, firmamız çeşitli alanlarda 6 adet uluslar arası ödülle onurlandırılmıştır. Bunlara ek olarak Yıldırım Makina; dünya markası elektronik parçaları üretiminde kullanmanın yanı sıra, Hypertherm Güç Üniteleri ve Burny Phantom CNC üniteleri’nin Türkiye’deki ilk OEM’sidir.

 

 

 

  
Copyright © 2009 Yıldırım Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi | Tüm Hakları Saklıdır. www.yildirimmachinery.com
Developed byNetport Bilişim Hizmetleri